Czerwone naczynka na skórze twarzy

witam, mam 20 lat , i pragne pozbyc sie czerwonych krwinek z twarzy slyszalem ze nalezy smarowac wysokimi filtrami do przeciwopalania czy to prawda i to mi mize pomoc pozbyc sie tych czerwonych krwinek. Jesli to mozliwe to prosze tez o napisanie skutkow usuwania naczynek laserem lub za pomoca elektrody . prosze o szybko odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosowanie preparatów z wysokim filtrem może mieć działanie zapobiegające powstawaniu nowych zmian. nie ma jednak wpływu na usunięcie obecnych. Proszę udać się nas wizytę do specjalisty dermatologa, który na podstawie obrazu klinicznego dobierze odpowiednią metodę leczenia.

Jeżeli ma Pan skórę, tzw. naczynkową to powinien Pan zawsze używać flitrów, przynajmniej o SPF 30+. Rozszerzone naczynka można zamknąć laserem lub lampą IPL. Radzę unikać opalania się.