Czy kurs uwodzenia pomaga w znalezieniu miłości?

Jestem ciekawy czy porady od uwodzenia i podrywania którzy prowadzą kursy i szkołę by umieć podrywu i uwodzenia dziewczyn coś pomagają daje możliwość nauczenia się uwodzenia dziewczyn czy być sobą swoimi sposobem

Małgorzata Panek

Tego typu kursy nie podadzą na tacy skutecznej metody podrywania. Za to, co istotniejsze, pomogą poprawić pewność siebie . Dzięki temu nawiązywanie relacji będzie łatwiejsze. Należy też pamiętać , aby nie udawać nikogo, gdyż potem doprowadza to tylko do nieporozumień.
Pozdrawiam

Dzień dobry.

Wydaje się, że kursy "uwodzenia" mogą nauczyć sposobów uwiedzenia, zauroczenia, zainteresowania swoją osobą. Aby jednak to zainteresowanie przerodziło się w coś poważniejszego i głębszego nie wystarczy chyba tylko powierzchowny "lans".
Jak to niektórzy mawiają: "Kobietę można przyciągnąć wyglądem, ale zatrzymać tylko charakterem."

Pozdrawiam.