Czy mogę poddać się zabiegowi redukcji tkanki tłuszczowej?

Mam pytanie czy mogę poddać się zabiegowi lipolaserem czyli redukcji tkanki tłuszczowej . Czy W 02/2017r miałam usunięte zmianę , która znajdowała się na udzie.Wynik histopatologiczny wykazał że to czerniak złośliwy szerzący się powierzchniowo i został usunięty w całości. Pomimo to dla pewności miałam ponownie nacinane i wynik wykazał , że wszystko jest ok są zdrowe tkanki.

Najlepiej to pytanie zadać onkologowi, który zbada Panią bezpośrednio i określi obecny stan (czy przypadkiem nie ma Pani jeszcze jakiś podejrzanych zmian skórnych). To lekarz onkolog powinien wydać decyzję co do możliwości wykonania u Pani tego zabiegu, bo wywiad onkologiczny może w Pani przypadku być przeciwwskazaniem do tego typu zabiegów.