Czy mogę się opalać w tym wypadku?

Witam Jestem w trakcie depilacji laserowej wąsika i mam pytanko czy mogę się opalać oczywiście z ręcznikiem na twarzy zabezpieczoną od słońca głową

Dzień dobry, z uwagi iż promienie UV mogą przenikać przez tkaniny wskazane jest dodatkowe zabezpieczenie skóry kremem z filtrem. Krem powinien być ponownie nakładany na skórę co 3-4 h. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.