Czy mogę skoczyć na bungee przy tej chorobie zastawki?

Dzien dobry, czy można skoczyć na bungee, jak mam wykryte wypadanie płatka zastawki mitralnej? Czuje się dobrze, leków żadnych nie biorę pod opieka lekarza tez nie jestem. Czasem mocniej zabije serducho ale tak to objawowo innych brak
KOBIETA, 29 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Skoku na bungee nie wykonuje osoba z chorobami układu krążenia i serca, najlepszym rozwiązaniem będzie stacjonarna wizyta u lekarza który w trakcie dokładnego wywiadu i badania fizykalnego zdecyduje czy jest przeciwskazania do wykonania skoku.

Również zachęcam do zapoznania się z regulaminem skoków na bungee.

Pozdrawiam