Czy morfina mogła doprowadzić do zgonu?

Witam, czy podanie 100m morfiny moglo przyczynic sie do smierci chorego na raka pluc? Dodam, ze po podaniu morfiny spal bardzo spokojnie z miarowym oddechem, az po 7 godzinach ustal mu oddech. Otrzymal morfine w tabletce- pierwszy raz. Dziekuje za podanie informacji.

Lek. Paweł Szadkowski

Informacji na ten temat będzie mógł pani udzielić lekarz prowadzący. Podanie jednorazowo tabletki morfiny w takiej dawce najpewniej nie było odpowiedzialne za taki stan kliniczny.