Czy po makijażu permanentnym nie należy się opalać?

Witam, chciałabym wiedzieć czy kilka dni po wykonaniu makijażu permanentnym brwi nie moza opalać całego ciała czy można na słońcu leżeć z zalkowicie zakryta buzia. Pozdrawiam

Dzień dobry, ciało po zabiegu makijażu permanentnego można opalac. Brwi nie powinny być poddawane promieniom UV. W czasie dużego nasłonecznienia czy podczas wakacji warto mieć okulary odsłaniające brwi a także nasmarowac brwi filtrem +50.

Pozdrawiam serdecznie