Depilacja wąsika po kuracji Izotekiem

Zazywalam izotek 6 miesiecy, w lipcu skonczylam brac, w marcu niestety sprobowalam depilacji woskiem wasika... byl to ogromny blad, skora jakby poparzona, przed 2 tygodnie sie z tym meczylam, teraz juz jest wszystko w porzadku, ale niestety meszek jest i jest to bardzo uciazliwe, na ulotce jest napisane, ze do 6 miesiecy po odstawieniu nic nie mozna robic z twarza(np usuwanie woskiem), czy w tym momencie moglabym juz sprobowac? Niedlugo mam wazna okazje i potrzebuje tego...

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli jeszcze 6 miesięcy nie minęło to proponuję depilację za pomocą pincety.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli minęło już 6 miesięcy to jak najbardziej może Pani spróbować zabiegu. Proponuję udać się do dermatologa. Po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.