Dlaczego 7-letnie dziecko nie potrafi łykać pokarmów stałych?

WITAM CHCIALAM SIE DOWIEDZIEC CO MOZE BYC PRZYCZYNO ZE MOJE 7 LETNIE DZIECKO NIE POTRAFI LYKAC POKARMOW STALYCH PIJE TYLKO MLEKO I TO PRZEZ SMOCZEK INACZEJ NIE CHCE TO JEST JEJ JEDYNY POKARM JAKI SPOZYWA CO MOZE BYC PRZYCZYNO W DODATKU WSZYSTKO WĄCHA BUTY ZABAWKI UBRANIA

Piotr Pilarski

Jest to zbyt malo danych by odpowiedzieć. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.