Ile czasu potrzeba, by nawilżyć skórę?

witam, skóra jest bardzo odwodniona po lekach ( izotretynoina). Ile czasy potrzeba nawilzac skóre aby jej nawodnienie w koncu się poprawilo ?

Zapewne potrwa to chwilę dłuższą, każda skóra wymaga innego czasu by dojść do siebie. Prosze używac kremów intensywnie nawilżających parę razy dziennie. Polecam Obagi hydrate lub Bioderma sensibio.