Jak mogę zapobiec pojawianiu się pieprzyków po opalaniu na słońcu i w solarium?

Dzień dobry, mam pytanie jak mogę zapobiec pojawianiu się pieprzyków po opalaniu na słońcu i w solarium? czy pomagają takie preparaty jak np beta solar z firmy olimp? Wiem, ze najlepiej przestać sie opalać przede wszystkim w solarium, ale to nie wchodzi w gre. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Zapobieganie to profilaktyka a w przypadku zmian barwnikowych będzie to tylko i wyłącznie stosowanie kremów z filtrem 50+ oraz nie wystawianie się na działanie promieniowania słonecznego.

Pozdrawiam serdecznie.