W jaki sposób zapobiec pojawianiu się pieprzyków?

Dzień Dobry Mam pełno pieprzyków na twarzy martwi mnie to że moze byc ich coraz więcej.Czy aby temu zapobiec musiał bym smarowac twarz filtrem np 50tką? Tylko ze wtedy chyba bede blady?

Szanowny Panie,

Czynnikiem indukującym powstawanie pieprzyków jest słońce .
Najlepszym rozwiązaniem w przypadku twarzy jest stosowanie filtrów SPV 50 plus noszenie czapeczki z daszkiem aby nie opalać skóry.

Najlepiej unikać promieniowania UV ( chronić) skórę nie tylko ze względów estetycznych ale rownież zdrowotnych .

Jeśli źle się Pan czuje z bladym kolorem skóry prosze spróbować stosowania samopalacza np.waciki nasączone płynem samoopalajacy Sephora. Dają równomierny koloryt.

Pozdrawiam serdecznie.