Jak usunąć biały proszek z twarzy?

Witam państwa otóż mam ostatnio problem który trzyma mnie od miesiąca mianowicie wyskakuje mi ostatnio na twarzy w okolicach policzków , czoła i oczu taki biały proszek , na początku pomagało zwykłe spłukiwanie wodą z mydłem albo samą gorącą wodą ale teraz jest gorzej bo niemoge tego usunąć i zaczynają mnie boleć policzki czasami kiedy czasami mówie albo szeroko ziewam. Bardzo prosze o rade jak si,ę tego skutecznie pozbyć bo to juz zaczyna być widoczne dla innych osób a to już niewygodne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie za bardzo wiem o co chodzi, bez obejrzenia zmian nie można udzielić porady, sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam