Jaka jest interpretacja wyniku raka gruczołowego stercza?

Proszę o interpretacje, rak gruczołowy stercza, wg Gleasona 3 3=6. utkanie raka znajduje się w jednym bioptacie z płata lewego i zajmuje 30% powierzchni jego przekroju, w dwóch bioptatach z płata prawego zajmuje 10%,20% powierzchni ich przekrojów

Lek. Paweł Szadkowski

Opis mówi tylko o obecności raka gruczołowego stercza i w jakim procencie zajmował on pobrane wycinki podczas biopsji. Z wynikiem musi udać się Pan do lekarza prowadzącego, gdyż konieczne jest ustalenie odpowiedniego leczenia.