Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaka jest przyczyna krwawienia śródcyklicznego po laparoskopii?

Dzień dobry, 16 listopada miałam usuwany pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopowa. Rany goja się ładnie, zabieg wykonany bez komplikacji. Od roku stosuje tabletki antykoncepcyjne (nie odstawione na czas zabiegu). Tydzień wcześniej miałam miesiączkę. Po miesiączce w normalnym cyklu przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Jednak w dniu dzisiejszym pojawiło się krwawienie typowe jak przy miesiączce (nigdy wcześniej nie było plamień śródcyklicznych). Czy to normalne? Czy powinnam skontaktować się z lekarzem? Proszę o opinię.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Dzień dobry!
Być może leki znieczulające wpłynęły na metabolizm hormonów i je zaburzyły. Stąd krwawienie śródcykliczne. Gdyby krwawienia się utrzymywały przez kolejne 2 cykle warto wykonać badanie USG.

Z poważaniem

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety