Jaka może być przyczyna skąpego zarostu u 21-latka?

Wszystko to co zrobiłem, robię i zrobię, może być spowodowane przez kogoś innego. Witam, mam 21 lat. Wydaję się, że zarost na twarzy jest dość skąpy. Rośnie wąs (albo raczej wąsik), włosy pojawiają się również na podbródku i trochę na policzkach. Tylko, że na policzkach są to chyba pojedyncze włosy. Mogłem coś pomylić, przekręcić, ale pytanie jest następujące: czy w takim wieku, można się spodziewać większego, bardziej bujnego zarostu w przyszłych latach? Golenie odbywa się co ok. 10 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli coś Panią niepokoi proponuje udac się do lekarza urologa