Częściowy brak zarostu

Witam! Od 2 tygodni zaobserwowałem, że na wąsach zaczyna brakować mi części zarostu. Dla jednych wygląda to komicznie, dla mnie natomiast wygląda to fatalnie. Chciałbym się dowiedzieć, z czego to wynika, że na wąsach zaczyna brakować mi zarostu. W czym jest problem? Czy wąsy w tym miejscu odrosną? Mam dość duży, gęsty zarost twarzy.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczyn nadmiernej utraty włosów może być wiele, niestety aby móc odpowiedzieć na Pana pytania konieczne jest wykonanie badania lekarskiego, dokładnego zebrania wywiadu i prawdopodobnie wykonania badań dodatkowych. Często przyczyną wypadania włosów w tej lokalizacji są choroby dermatologiczne. Z tego powodu wskazana jest wizyta u specjalisty - do dermatologa nie jest konieczne skierowanie.
Dopiero po postawieniu rozpoznania można wypowiadać się w kwestii rokowania i dalszego postępowania.

Pozdrawiam