Jaki wybrać zabieg w celu odmłodzenia twarzy?

Mam 68 lat,chcę odmłodzić twarz, jaki wybrać zabieg?

Dzień dobry,
Pani skóra wymaga indywidualnej konsultacji przed podjęciem decyzji o rodzaju zabiegu. Polecam Pani wizytę w gabinecie kosmetologicznym, jest wiele zabiegów które znakomicie poprawiają owal twarzy, decyzję jednak musi podjąć kosmetolog.

pozdrawiam serdecznie
IJ

Dzień dobry, każda skóra wymaga wcześniejszego obejrzenia i zdiagnozowania,dlatego też niezbędna będzie konsultacja kosmetologiczna podczas której zostaną zaproponowane zabiegi dla Pani skóry.

Pozdrawiam serdecznie