Jakie badania wykonać, aby dowiedzieć się jak zredukować wagę przy chorobie Hashimoto?

Dzień dobry. Choruję na Hashimoto. TSH Przy dawce 88 Euthyrox wynosi 0,8. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat przytyłam ok 8 kg. Diety, ćwiczenia nie powodują spadku wagi, tylko silne zmęczenie i utrzymujące się przez kilka dni nieadekwatne do wykonanego wysiłku bóle mięśni. Poziom glukozy na czczo z surowicy wynosi 102 mg/dl, natomiast insuliny 6,5mU/ l. Dużo piję, w ciągu dnia wypijam około 6 litrów herbaty. Jakie badania powinnam dodatkowo wykonać, aby dowiedzieć się jak zredukować wagę ?

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl