Karmienie Bebilonem Nenatal wcześniaka urodzonego w 32. tygodniu ciąży

Witam. Urodzilam 29.06.15 wczesniaka (32tc) Karmie Bebilonem Nenatal. Moje pytanie do jakiego msc lub wagi mam karmic ?? (Waga w dniu 18.08 - 3620g)

Aleksander Ropielewski

Przyjmuje się, że mleko nenatal stosuje się do uzyskania masy ciała 2500-3000mg. Po tym czasie rozpoczyna się karmienie mlekiem pierwszym. Oczywiście jeżeli jest możliwość najwłaściwsze jest mleko matki.