Kaszel krtaniowy u 7-latka

Moje dziecko ma od tygodnia kaszel krtaniowy długo kaszlem przed inw czasie snu osluchowo czysty uczulony na roztocza pierzaste dwa razy wycięty migdal leczony odpornościowy ma tez zatoki węzły chlonne kiedy przestanie chorować i brać leki po których boli go brzuch jakie badania powinnam mu zrobić kto mu pomoże ma dopiero 7lat a 3lata wiecznie na lekach i często chory

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przyczyną takich objawów może być infekcja krztuścem. Proponuję ponownie udać się do pediatry.
Pozdrawiam