Krwawienie z powodu ubytku w zębie

Duzy ubytek w zębie i podczas mycia trochę krwawił mi ten ząb Dodam że mowiłam o tym dentyście i powiedział że do leczenia kanałowego tylko trochę się boje bo jest to 6 górna miła przeboje z 6 z lewej strony bo była nie typowej budowy anatomicznej i cięzko było zrobić kanały jaki sa szanse że tą bendzie tak samo dodam że jedna i druga szóstka sa zebami górnymi czy warto się męczyć czy porostu usnąć ja

Aleksander Ropielewski

Usunięcie zęba to ostateczność, zdecydowanie zachęcam do podjęcia próby leczenia kanałowego. Po zrobieniu RTG zęba dentysta będzie mógł zobaczyć grubość i kształt korzenia zębowego i przygotować się na ew. utrudnienia podczas leczenia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski