Mam kłopoty z zapamiętywaniem - do jakiego lekarza mam się udać?

Witam serdecznie, jestem 50-letnią kobietą. Mam kłopoty z zapamiętywaniem, nie mogę się skoncentrować, bardzo trudno jest mi nauczyć się czegokolwiek, nic mi nie wchodzi do głowy, wielu rzeczy nie mogę pojąć, jestem tępa. Bardzo się tym denerwuję. Pozdrawiam, Lida

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Powinna Pani udać się na wizytę do neurologa. Dzięki dokładnemu wywiadowi, prostym testom oraz badaniu lekarskiemu mozliwe będzie postawienie wstępnego rozpoznania. Neurolog zadecyduje o konieczności wykonania badań dodatkowych.

Pozdrawiam