Nawet seks oralny nie pomaga mi we wzwodzie - co robić?

Witam, jakis czas temu pisalem, że mam problem z utrzymaniem wzwodu... Dostałem od panstwa porady... I niestety dalej jest to samo. Nawet sex oralny nie pomaga, abym uzyskał mocny twardy wzwód... staram sie być rozluźniony, odprężony podczas pieszczot i nicccc. Jeśli jest to faktycznie przyczyna jakiegoś lęku, stresu to czy gdy zażyję wiagrę przepisaną od lekarza uzyskam erekcję o jaką mi chodzi? Przecież tak być nie może, mam 21 lat.... Dziekuję z góry.

Redakcja abcZdrowie

Powody niemocy płciowej mogą być bardzo różne - związane z choroba organizmu lub wywołane problemami natury psychicznej. Powinien Pan udać się do lekarza urologa w celu zbadania, czy przyczyną impotencji nie jest jakaś choroba. Lekarz zadecyduje, czy należy wypisać Panu receptę na viagrę - przypominam, że lek ten jest dostępny za okazaniem recepty, więc wizyta u lekarza tak czy owak Pana nie ominie.

Z dużym prawdopodobieństwem Pańskie problemy mają naturę psychologiczną. Zażycie viagry nie zlikwiduje kłopotów. Trzeba zaradzić przyczynom, które wywołują niemoc płciową. Pomocny może być psycholog, a najlepiej seksuolog. Przyczyną może byc stres, jakieś zahamowania, restrykcyjne wychowanie, trema (nie wiem, jak długo Pan współżyje). Proszę się nie załamywać. Niech Pan przeczyta listy innych czytelników portalu - okazuje się, że wielu mężczyzn ma taki problem, jak Pan.