Pojedyncze włosy na całym ciele

Witam. Jestem mężczyzną mam 23 lata i od dość dawnego czasu(kilka lat może) na całym ciele wyrastają mi pojedyncze długie włosy, jedne są długie i cienkie a zaś drugie grube i małe w długości. Są dość w dziwnych miejscach jak np odcinek lędźwiowy,bark,okolice czoła itp. Po wyrwaniu ich pincetą odrastają na nowo. Miałem robione badania krwi podstawy i wszytko jest ok. Co może być tego przyczyną ?. Proszę o pomoc i wytłumaczenie co jest przyczyną. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa.