Cienkie włosy i mocne owłosienie na ciele

Dzien dobry, od kilku lat, a mam 29 moje wlosy z grubych na strasznie cienkie, dodatkowo mam mocne owlosienie na ciele i twarzy. Badania hormonalne sa w porzadku. Jestem przygnebiona, iz mlodego wieku jestem tak "odmieniona" na niekorzysc. Czemu tak sie dzieje? Co robic? pozdrawiam Ala

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakie konkretnie badania hormonalne miała Pani wykonane. W celu diagnostyki objawów powinna Pani jednak skonsultować się ze specjalistą endokrynologiem.