Powiększanie się brodawki liściastej języka

Dzien dobry. Co moze byc powodem stalego powiekszenia jednej brodawki lisciastej na jezyku? Stomatolog takowe stwierdzil, nie potrafiac odpowiedziec na to pytanie. Dodam, ze raczej nie ma mozliwosci bym przygryzala ta okolice. Moge tak miec od zawsze? Pozdrawiam

Witam, powiększona brodawka to jeszcze nie problem, ważne czy są jakieś inne objawy np: zaczerwienienie, wydzielina surowiczo- krwista, ropa, ból, czy wielkość zmienia się raz jest większa raz mniejsza, czy język ma prawidłową ruchomość czy ograniczoną, czy towarzyszy temu ból i wiele innych. Może to być taka uroda Pani a może jest w tej okolicy wypełnienie z nawisem, które drażni język albo źle dopasowane uzupełnienia protetyczne. Proszę udać się do gabinetu, może Pani zmienić lekarza, który Panią zbada i oceni faktyczny stan. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.