Problem ze wzwodem podczas pierwszego stosunku seksualnego

Witam , Ostatnio ze swoj dziewczyna przeżyliśmy pierwszy raz , ale jak doszło do ,,penetracji ,, to nie odczuwale jakiejs rozkosz jak chcieliśmy zmienic pozcje ja tak powiem ,,fail,, z moje strony ponieważ był problem z wzwodem (wytrysku jeszcze nie było ) .Moje pytanie z jakiej przyczyny nie mialem potem wzwodu i czemu nie czerpałem przyjemności ze stosnku (Dodam , ze zdarzało mi sie mastubowac i oglądać pewe zecz )

Nie należy zbytnio się tym przejmować...
Jeśli sytuacja nie ulega poprawie przy następnych kontaktach, to wtedy powinno się pomyśleć o wizycie u seksuologa. Pozdrawiam.