Problemy ze wzwodem podczas próby pierwszego stosunku waginalnego

Witam, mam problem z podnieceniem podczas próby I razu, (odbyłem już około 8 prób, jeden raz nie dawno się udał, ale nie był to pełny wzwód,nie było tak jak być powinno) - brak bodźca, dodam,że jak z dziewczyną umawiamy się na jakieś pieszczoty, sex oralny to wszystko działa jak należy, ale wystarczy,że następnego dnia umawiamy się na próbę stosunku i nie mogę uzyskać wzwodu, lub jest jest zbyt słaby by wejść w partnerkę- tak jakbym miał blokadę przed penetracją, zmiany organiczne odpadają

Często po pewnym czasie problemy te znikają samoistnie, kiedy zaczynamy czuć się w sytuacji intymnej pewniej. Jeśli tak się nie stanie najlepszym wyjściem jest konsultacja u psychologa-seksuologa.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl