Pytanie o bliznę po operacji tarczycy

Blizna po operacji tarczycy-Witam.Za kilka dni mam operację usunięcia gruczołu tarczycy.Obawiam się szpecącej blizny.Co zastosować żeby blizna była mniej widoczna?Czy plastry silikonowe są pomocne?W jakim czasie po zabiegu można zacząć leczenie Proszę o poradę.

Witam
Polecam maść scar repair, bardzo skuteczną do stosowania już na stosunkowo świeża bliznę po zdjęciu szwow. W celu jej nabycia może sie Pani kontaktować ze mną i innymi gabinetami medycyny estetycznejbądź z firma dystrybujaca preparat w Polce.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Na początek lekarz zaleci pielęgnację blizny, po tym okresie zapewne będzie można zastosować plastry silikonowe, w późniejszym etapie laser oraz peelingi medyczne