Rana w jamie ustnej a płukanie szałwią

Dzien dobry, mam rane w jamie ustnej dosc wielka, pojawila sie ropa z takim bialym czyma, plukam szałwia, czy to pomoze ?

Witam, wizyta w gabinecie stomatologicznym jest nieunikniona, im szybciej Pan się zgłosi tym lepiej. Proszę nie eksperymentować z szałwią ale skorzystać z fachowej porady lekarza, który po obejrzeniu włączy odpowiednie leczenie. Pozdrawiam