Rozcięcie czoła u 1,5-rocznego dziecka a możliwość zakażenia

Moje 1,5 roczne dziecko rozcielo czoło dość głęboko, krwawil, przeterlam zwilzonym wacikiem woda utleniona, krew przestała lecieć pod plastrem, czy może dostać zakażenia, czy na coś powinnam teraz zwracać uwagę szczególnie?

Lek. Tomasz Budlewski

A czym było przecięcie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub pediatry.,