Sposoby na usuwanie skórek

Jak można usunąć wokół paznokci u rąk skórki, które wokół paznokcia są twarde, odrastają i odstają. Nie umiem ich obcinać.

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
serdecznie polecam wizytę w gabinecie manicure. Zabieg nie jest drogi, a będzie Pani bardzo zadowolona z efektu. Kiedy skórki okołopaznokciowe zostaną wycięte/odsunięte wedle Pani życzenia, proszę zaopatrzyć się w preparat do odsuwania skórek bądź oliwkę arganową (najlepiej z przeznaczeniem do skórek i paznokci). Wcieranie olejku proszę rozpocząć już od pierwszych dni po zabiegu w gabinecie. Ruchy powinny być masujące oraz w kierunku od środka płytki paznokciowej na zewnątrz. W ten sposób zmiękczy Pani skórki i nie będą one zarastać płytki paznokciowej tak intensywnie jak poprzednio. Należy zachować regularność.