Jak uporać się z brzydkim wyglądem paznokci?

Mam problem z paznokciami u rąk, a dokładnie kciuków. Od paru lat skubie skórki i paznokcie pofalowały się i wyglądają okropnie brzydko. Czy jest możliwość zeby mogły wyglądać jak dawniej? Czy jednak jest to już nieodwracalne :( Bardzo proszę o odpowiedz i dziękuje. Emilia

Dzień dobry, manicure u kosmetyczki powinien troszkę pomóc. Dla regeneracji, wzmocnienia i utwardzenia płytki paznokciowej polecam wykonać IBX system. A dla odżywiania skórek zalecam oliwkę i dobry krem do rąk.

Pozdrawiam serdecznie