Suche i odstające skórki przy paznokciach

Moje skórki przy paznokciach są suche i odstają niektóre zadziorki...Moje paznokcie wolno mi rosną.Płytka paznokcia jest sucha i rozdwojona.Co zrobić,by mieć piękne zdrowe dłonie?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do kosmetyczki. Dodatkowo warto zastosować preparat zawierający w witaminy.

Warto w takim przypadku zastosować profesjonalny manicure z odsunięciem i wycięciem skórek, w domu polecam kąpiele dloni w ciepłej oliwie z oliwek.W skórki można wcierać również witaminę a+e w kapsułkach-rozciąć je i wetrzeć i bardzo często prosze kremować dłonie i wcierać krem również w skórki oraz płytkę paznokcia.