Jak usunąć nadwrażliwość paznokci?

Po odstawieniu manicure hybrydowego (wykonałam 4 razy manicure, każdy z nich miaam tydzień łącznie miałam go miesiąc) wystąpiła u mnie nadwrażliwość paznokci, najbardziej na ciepłą wodę. Dodatkowo płytka paznokcia przy brzegu jest zaczerwieniona. Czy nadwrażliwość minie sama? Czy są jakieś sposoby na jej zmniejszenie?

Dzień dobry
Płytka paznokciowa w tym stanie musi być zregenerowana. Proszę skonsultować się z kosmetologiem - dobierze Pani odpowiednie preparaty kosmetyczne i zabiegi regenerujące.
pozdrawiam

IJ