Stan po zapaleniu trzustki a ryzyko choroby nowotworowej

witam serdecznie mam 35 lat i jestem po trzykrotnym zapaleniu trzustki z ostatnich wynikow badan wykryto pod lewa przepony plyn o wielk. 83x32mm trudno ocenic czy przy sledzionie czy podtorebkowo w sledzionie na poziomie ogona trzustki zbiorn. plynowy o wielk.30x26mm.a przy trzonie 22x16mm.ponadto widoczny obszr.plynowy.o szer.7mm.mogacy.odpowi.odcinkowo.poszezonemu.przewodowi.WIRSUNGA.Prosze o pomoc bo nic nie rozumiem z tych wynikow. czy to rak ? jak to leczyc nic nie wiem

Lek. Katarzyna Szymczak

Te zmiany to powikłania po zapaleniu trzustki, leczenie jest zależne od tego czy te torbiele powodują objawy? Np bólowe? Sugeruję kontrolę u gastroenterologa.
Pozdrawiam

Witam,nie istnieje diagnozowanie,rozpoznawanie,leczenie przez internet!!! Nie mogę pomóc na odległość W-wa-Gdynia!!! Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski