Stosowanie Derma Rollera na skórę głowy

Witam . Od tygodnia używam dermo rollera na skórę głowy. Masuje skórę głowy przez około 10 minut. Po tygodniu używania swędzi mnie głowa i schodzą mi 'białe' płaty na głowie. Czy to możliwe że to przez derma roller ? Do mycia głowy nie zmieniałam przez ten czas szamponu. Co powinnam zrobić ? Zaprzestać używanie dermo rolleru ? Mam 19 lat, płeć żeńska.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy jak najbardziej najpewniej są konsekwencją stosowania derma roller. Sugerowałabym zatem zaprzestanie stosowania derma roller, a objawy powinny ustąpić. Gdyby nie ustąpiły lub nasiliły się, proszę koniecznie skonsultować się z lekarzem dermatologiem.