Stosowanie leków na przeczyszczenie

PRAWE CODZIENNIE ZAZYWAM WIECZOREM 5 TABLETEK DULCOBIS NA PRZECZYSZCZENIE CZY TO NIEBEZIECZNE?

Lek. Katarzyna Szymczak

Tak może to być niebezpieczne dla Pani zdrowia i spowodować poważne konsekwencje. Nie wiem z jakiego powodu zażywa Pani te tabletki, ale jeśli ma Pani problem z wypróżnianiem radziłabym zacząć od zmiany diety na bogatoresztkową, jeść dużo warzyw i owoców. Jeśli to nie pomoże proszę zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam