Tiki nerwowe po upadku dziecka z łóżka

Dzien dobry, wczoraj rano nasza 7-miesieczna coreczka spadłam z łozka (wylądowala na brzuszku i uderzyła czołem w podłoge). Bylismy z nia u lekarza, ktory stwierdzil, ze nic zlego sie nie dzieje, bo coreczka nie wymiotowala. Zauwazylam jednak u niej dziwny tik, od momentu wypadku dziwnie macha głowka, jakby niekontrolowanie. przerzuca ja z lewej strony na prawa co jakis czas. nie bylo tego wczesniej. prosze o pomoc, o czym moze to swiadczyc? lekarz nie odpowiedzial mi co to moze byc?

Szanowna Pani,
Należe ponownie udac sie do lekarza. Trzeba ocenić stan neurologiczny oraz rozważyć wykonanie zdjęcia rgt czaszki. Te zalecenia powinny być zrealizowane jeśli objawy nie ustępują bądź się nasilają.
z poważaniem,

J.Zachwieja