Uczucie ciała obcego w oku

10-dni temu do oczu dostała mi się jodyna okulista zalecił mi 4 razy dziennie po 1 kropli floxal i na noc solcoseryl a także przemywanie solą fizjologiczną .Czasami odczuwam jakbym miała coś w oku czy to normalne, jeśli tak to jak długo takie odczucia mogą występować ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Takie uczucie może być związane z uszkodzeniem spojówki. Sugeruję kontrolę u okulisty. Powinien zbadać stan oka i ewentualnie zmodyfikować leczenie, jeśli okaże się to konieczne.