Współżycie podczas stosowania globulek dopochwowych

Witam, Od dwóch dni stosuje globulki dopochwowe Gynalgin. Zapytałam lekarza czy można współżyć podczas kuracji powiedział, że tak. Współżyłam wczoraj. A dziś przeczytałam w ulotce, ze nie należy współżyć podczas aplikacji tabletek. Stało się coś strasznego? Czy wpłynie to na leczenie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wpłynie to na działanie globulek. Zastrzeżenie w ulotce odnosi się do skuteczności antykoncepcyjnej tej metody.