Wycięcie połowy migdała

Witam, we wtorek miałem zabieg wycięcia trzech migdałków. Wszystko przebiegło bez komplikacji. W tym momencie opuchlizna nie jest taka duża, wiec mogę zajrzeć do gardła. Zauważyłem że jeden z migdałków został wycięty tylko w połowie i w dodatku jakoś dziwnie ponieważ wystaje jak by kawałek mięsa. Czy to jest normalne?

Witam , nie potrafię odpowiedzieć , to nie ja operowałem , nie znam stanu wyjściowego ani obecnego!!! Proszę pilnie zgłosić się do operatora !!! z.żurawski