Wydłużenie kości udowej u 32-latki

skonczyłam 23 lata i zauwazyłam u siebie wydłuzenie kosci udowej co spowodowało wzrosto 1-1,5 cm i nie wiem czym moze to byc spowodowane zrobiłam badania krwi igf-1 i wynosi 263,30 oraz rtg nadgarstka i wyszło ze wiek kostny dojrzały wiec czym moze to byc spowodowane?

Nierówna długość kończyn nie pojawia się wieku wzrastania, teraz tykol zostało to zauważone.