Wynik badań na chlamydiozę

Dzień Dobry Chciałabym zapytać czy wynik z badań na chlamydię brzmiący następująco: poziom przeciwciał anty-chlamydia trachomatis w klasie IgM: 1,136 oznacza, że choruję na chlamydię? Z góry dziękuję za odpowiedź Anna

Witam serdecznie. Nie podała Pani jednostek co znacznie utrudnia interpretację. Taki wynik jednak może oznaczać świeżą infekcję.