Wypadnięcie wypełnienia z ósemki

Witam.Dzisiaj podczas śniadania wypadło mi w całości wypelnienie z 8ki.Jestem poza granicami państwa a wizyte u stomatologa w Polsce mam dopiero za miesiąc.Czy moge tak długo chodzić bez wypełnienia?Jakie mogą byc tego skutki? Dodam że nie mam zaufania do stomatologów w miejscu w którym obecnie jestem.

Witam Panią, dosyć odległy ma Pani termin wizyty, proszę odwiedzić miejscowy gabinet i poprosić o zabezpieczenie ubytku tymczasowym opatrunkiem. Pozdrawiam :)