Zabieg Cutera Excel V w celu usunięcia rumienia z policzków

Witam. W jesień mam zamiar wybrać się na zabieg Cutera Excel V w celu usunięcia rumienia z policzków. Mam jednak też trądzik, którego chciałbym się pozbyć. Mam zamiar brać Izotretynoina która występuje pod różnymi nazwami - izotek, aknenormin itp. Kwestia tylko tego, czy te leki nie będą przeszkadzały potem przy zabiegach laserem Cutera? Czy będę musiał jednak poczekać?

Dzień dobry,

Przy leczeniu izotretynoiną i przez ok 6 mcy po zakończeniu kuracji nie wykonuje się zabiegów laserowych.

Pozdrawaim