Zakażenie grzybiczne pochwy

witam.mam 19 lat i od 10 lat mam problem z zakazeniem grzybicznym pochwy.Zadne tabletki mi nie pomagały az do momentu tych MYCOSYST 50mgpralam je raz na miesiąc i prawie wszytko ustepowalo.Bralam jej przez pol roku.Teraz dostalam zalecenie zeby je kontynuowac przez nast pol roku.Tego samego dnia co miesiac.Moje pytanie brzmi czy takie dlugie stosowanie tych tabltek jest bezpieczne.Jesli nie to co powinnam brac w zamian skoro tylko te mi pomagajaa.Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz

Witam! Leczenie zakażeń grzybiczych w wielu przypadkach wymaga wielomiesięcznego przyjmowania leków. Należy przy tym okresowo kontrolować poziom enzymów wątrobowych i morfologii krwi.