Zastosowanie dawki leku Venlectine

Witam, Przeszłam dwa miesiące temu na lek 70 mg, została skradziona mi torebka i nie mam leku do poniedziałku dot. leku przeciwdepresyjnego venlectine. Czy mogę zastosować dwie tabletki jednorazowo 37,5 mg każda. ? Bo takie zostały mi z pierwszego miesiaca leczenia. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.

Witam,

oczywiście można stosować zamiennie dwie kapsułki venlectine 37,5 w miejsce 1 kaps 75 mg.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl