Zastosowanie elektroepilacji przez mężczyznę

Elektroepilacja. Czy jeśli moje owłosienie na plecach nie jest jeszcze w pełni rozwinięte, ale już teraz jest poważnym dyskomfortem, to czy jeśli poddam się teraz zabiegom elektroepilacji będę miał gwarancję, że żadne włosy już mi nie odrosną na plecach (nawet w tych miejscach, gdzie owłosienie jeszcze nie występuje)? Gdzie można dokonać takich zabiegów (ciężko znaleźć informacje w internecie) oraz ile to mniej więcej kosztuje? Bardzo proszę o odpowiedź ;)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.